pokus

Jóó akce ... ty opravdu umíme 

"Po vstupu do Chrámu vína 1667 si budete jisti, že jste ve správný čas na správném místě."


Unikátní historický prostor si Vás podmaní svou atmosférou, šest metrů vysokými klenbami, ale i specifickou degustační místností, ze které nebudete chtít odejít!  Naše prostory jsou přímo stvořené pro firemní akce, narozeninové párty, přátelská shledání, svatby nebo nevšední hudební večery. 
Rádi vás přivítáme při vaší cestě kolem třeba jen tak na skleničku či kávu, nebo za účelem prohlídky našich prostor v případě zájmu o degustaci, soukromou nebo firemní akci.


DEGUSTACE

"Zveme vás k ochutnávce našich vín za osobní, vinařem vedené degustace v exkluzivní a krbem vyhřáté degustační místnosti"

Při degustaci Vám vinař ing. Roman Polák objasní historii sklepů, vysvětlí postupy při výrobě vína, jak správně ochutnávat a také, jak se s k vínu chovat.

Ochutnávka 8 luxusních vín v ceně 500 Kč / 1 os. nechybí variace pečiva, sýrů, delikátních uzenin, voda a v neposlední řade náš proslavený "slaninový džem" na čerstvém chlebu.

degus_cena-22

Při zájmu o degustaci se nám prosím ozvěte telefonicky nebo zašlete poptávku na email. Rádi splníme i vaše individuální přání.

#FORM[code=contact]#

tel 420 602 56 15 46 
email  rezervace@romans1667.cz

 
AKCE

"Chcete zažít večer plný emocí, skvělé gastronomie a výtečného vína ? Svatbu hodnou titulu "amazing wedding", narozeniny, které se nesmazatelně zapíší do knihy vašeho života nebo firemní školení či večírek, o kterém si budete ještě dlouho vyprávět? Pak je Chrám vína 1667 Vaše nejlepší volba !"

Přivítání welcome drinkem, občerstvení formou menu nebo rautu, naše skvělá vína, řízená degustace s vinařem, při které nechybí studené občerstvení z produkce místních farmářů, živá hudba k poslechu i tanci i pohotová a usměvavá obsluha, to vše dohromady udělá váš večer opravdu výjimečný. 

Při zájmu se nám prosím ozvěte telefonicky nebo zašlete poptávku na email. Rádi splníme i vaše individuální přání.

tel +420 602 561 546 
email rezervace@romans1667.cz


Žijte ! Teď a tady !

Těším se na vás, váš vinař

roman_podpis-21

 

#FORM[code=contact]#